OmnitronO společnosti

Jsme Omnitron, společnost, která se již od roku 1998 specializuje na dodávku kvalitních baterií, akumulátorů a elektronických komponent poskytuje také související služby. Důvodem, proč firma za dobu své existence získala řadu stálých a spokojených klientů, je důraz na flexibilitu, obchodní etiku i rozvíjení know – how. Mimo prodeje se zabýváme také výrobní činností a technickým poradenstvím – věříme, že základem úspěšné a dlouhodobé spolupráce se zákazníky je kompetentní poradenství, flexibilní skladové hospodářství, kvalitní servis a profesionalita. Usilujeme o to být vždy spolehlivým a starostlivým partnerem svých klientů. Jsme společensky odpovědná firma, poskytujeme finanční podporu humanitárním projektům a podobným aktivitám.


 

 

NAŠE VIZE, SPOLEČNÁ CESTA K ÚSPĚCHU

 

Naší vizí je i nadále budování pozici informačního lídra v oblasti baterií. Chceme být, stejně jako teď, vždy o krok napřed. Chceme být pro firmy partnerem, nejen dodavatelem produktů. Z toho důvodu i nadále rozvíjíme portfolio služeb, které pomáhají firmám vybrat řešení pro ně na míru.
Na co se, v souladu s naší vizí, aktuálně soustředíme?
•    dodávky silných zdrojů, kvalitních nabíječů, přesných měničů, čidel a výkonných akumulátorů
•    elektrické ručního nářadí
•    poskytování podpory prodeje pro prodejce elektroniky a elektronických součástek, pro modelářské a airsoftové prodejny
•    dodávky do velkoobchodů
•    vývoj nových aplikací, včetně pomoci jiným firmám
•    vyhledávání a podporu projektů v oboru Smart Metering


 

 

NAŠE HODNOTY, NAŠE NEJVĚTŠÍ SÍLA

 

1.    Na prvním místě jsou pro nás potřeby, a především důvěra našich zákazníků, dodržování podnikatelské etiky a férové jednání jsou pro nás samozřejmostí.
2.    Vaše očekávání a vysoké nároky jsou pro nás výzvou, nikoli překážkou.
3.    Naši zaměstnanci jsou profesionální, komunikativní, týmoví hráči. A jsou tu pro vás.
4.    Každá chyba, reklamace či nezdar jsou pro nás příležitostí k poučení.
5.    Přistupujeme k práci s cílem dosáhnout vynikajících výsledků.


 

 

Můžeme s něčím pomoci?

 

Máte konkrétní dotaz nebo chcete pomoci najít ideální řešení na míru? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo zavolejte na naši infolinku +420 286 001 850. Ať tak či tak, vaše dotazy rádi zodpovíme.

 

 

Produkty
Služby
Podpora